Syndicate content

trenerzy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jakie mamy rodzaje szkoleń? Jakiego typu kursy są bardziej dla nas właściwe? Jaki jest w tym temacie wybór?

szkolenie
Autor: Waag Society
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo ludzi dochodzi do tego momentu we własnej karierze, iż nie wie, co czynić dalej. To potocznie zwane “wypalenie zawodowe” może być niekiedy dość poważne, gdyż sprawia, iż z trudem wykonujemy zadania, które wcześniej robiliśmy dość automatycznie. To też sytuacja, gdy przerażają nas dodatkowe obowiązki, bo czujemy się przyblokowani. Jak sobie z czymś takim radzić?

Team coaching, jak poprawić efektywność i komunikację w pracy

trening
Autor: Deb Nystrom
Źródło: http://www.flickr.com
Mawia się, iż zespół przypomina wielogłowego smoka, w którym poszczególne jednostki stanowią określone głowy, ale razem – tworzą jeden, mocny, prężnie działający organizm. Aby z grupy osobnych jednostek powstał jeden, mocny zespół, powstało pojęcie team coaching.

Pokaźna oferta warsztatów z umiejętności biznesowych na rynku. Na jakie warto się wybrać?

Grupa szkoleniowa
Autor: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com
W pewnej chwili na rynku pokazały się firmy szkoleniowe i trenerzy, którzy przedstawiają się jako nauczyciele zdolności biznesowych. Wiele z takich firm lub instytucji trenuje nawet przez internet i wystawia zaświadczenie, bez wychodzenia z miejsca i musu zaprezentowania uzyskanej wiedzy. Ktokolwiek tylko chce może dziś dowiedzieć się, co to są negocjacje biznesowe, postawa asertywna, zarządzanie sobą w czasie lub mądre rozwiązywanie problemów. Czy warto zapłacić za taki rodzaj edukacji?

Wszystko co trzeba wiedzieć o metodzie NLP

ludzie na spotkaniu biznesowym
Programowanie neurolingwistyczne jest metodą, która zaczęła się rozwijać od lat siedemdziesiątych ubiegłego stulecia. Korzenie tej metody sięgają znanym wówczas teorii lingwistycznych, a za cel uważa się nastawienie na sukces zawodowy i osobisty poprzez poszerzanie swoich umiejętności oraz zdolności.

Czy każda osoba jest w stanie zostać skutecznym marketingowcem?

szkolenia sprzedażowe
Autor: Open Data Institute Knowledge for Everyone
Źródło: http://www.flickr.com
W okresie szalejącego kryzysu, wbrew powszechnej opinii, nie tak łatwo znaleźć właściwego pracownika. Owszem, mnóstwo ludzie poszukuje obecnie pracy. Przedsiębiorcy oraz osoby, które prowadzą rekrutację dostają dziennie mnóstwo aplikacji. Tymczasem, kłopot tkwi w tym, że bardzo często na ofertę odpowiadają też osoby, które nie mają odpowiednich umiejętności na proponowane stanowisko. Wielu bezrobotnych przesyła swoje życiorysy „tak na wszelki wypadek”. Przez to, w tym ogromnym morzu papierów, czasami wyjątkowo ciężko jest wyłuskać tego właściwego kandydata.