Syndicate content

zatrudniony

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Rozwój zawodowy jako rozkwit osobisty - twoja nowa praca

praca przy komputerze
Autor: Kevin Jarrett
Źródło: http://www.flickr.com
Tempo przemian cywilizacyjnych, przede wszystkim w wyniku wzrostu technologicznego powoduje, że istota ludzka musi elastycznie reagować na pojawiające się transformacje na rynku pracy i przystosowywać się do śmiałych wyzwań i wymagań. Łączy się z tym ciągłe modyfikowanie i poszerzanie obecnych dziedzin, przekwalifikowywanie się, a czasem nawet kilkakrotne zmienianie zajęcia.

Jak dobrze wybrać firmę zajmującą się konsultingiem, główne plusy i minusy szkoleń dla pracowników.

Doradztwo biznesowe
Autor: tec_estromberg
Źródło: http://www.flickr.com
Konsulting jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się dziedzin usług, bardzo chętnie zamawianych przez duże i małe firmy z każdej branży. Przedsiębiorcy dostrzegają, że po dotarciu do pewnego progu zaczynają stać w miejscu i konieczny jest jakiś impuls, który zapewni odpowiedni rozpęd.

Bezpieczeństwo pracy to wartość niezwykle ważna, której reguł przestrzega większość fabryk i firm

odzież ochronna
Autor: Husqvarna
Źródło: Husqvarna
BHP to wartość niezwykle ważna, której założeń stara się przestrzegać większość fabryk i firm. Jest to znaczące w każdym miejscu pracy, wbrew pozorom także tam, gdzie na przykład wykonywana jest praca biurowa. W każdym miejscu można wykorzystać zasady skutecznej, a przy tym bezpiecznej pracy, niestanowiącej zagrożenia dla życia pracownika.