Syndicate content

zatrudniony

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Rozwój zawodowy jako rozkwit osobisty - twoja nowa praca

praca przy komputerze
Autor: Kevin Jarrett
Źródło: http://www.flickr.com
Rytm transformacji cywilizacyjnych, przede wszystkim w wyniku wzrostu technologicznego powoduje, że istota ludzka musi elastycznie reagować na pojawiające się przekształcenia na rynku pracy i dopasowywać się do śmiałych wyzwań i wymagań. Wiąże się z tym ciągłe uzupełnianie i rozszerzanie obecnych kompetencji, przekwalifikowywanie się, a czasami nawet kilkakrotne zmienianie zawodu.

Jak dobrze wybrać firmę zajmującą się konsultingiem, główne plusy i minusy szkoleń dla pracowników.

Doradztwo biznesowe
Autor: tec_estromberg
Źródło: http://www.flickr.com
Konsulting jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się dziedzin usług, coraz chętniej wykorzystywanych przez mniejsze i większe firmy z wielu branż. Przedsiębiorcy dostrzegają, że po dotarciu do pewnego pułapu zaczynają stać w miejscu i konieczny będzie jakiś bodziec, który zapewni odpowiedni rozpęd.

Bezpieczeństwo pracy to wartość niezwykle ważna, której reguł przestrzega większość fabryk i firm

odzież ochronna
Autor: Husqvarna
Źródło: Husqvarna
Bezpieczeństwo pracy jest wartością niezwykle istotną, której reguł przestrzega większa część fabryk i przedsiębiorstw. Jest to znaczące w każdym miejscu pracy, wbrew pozorom także tam, gdzie na przykład wykonywana jest praca biurowa. Wszędzie można zastosować zasady efektywnej, a przy tym bezpiecznej pracy, niestanowiącej zagrożenia dla życia pracownika.