Syndicate content

zarządzenie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Poruszając tematy finansowe - pełna rachunkowość we Wrocławiu

księgowy
Autor: MVO Nederland
Źródło: http://www.flickr.com
Ustawa o księgowości narzuca na jednostkę zobowiązaną do prowadzenia rozbudowanej rachunkowości według jej zasad, wiele zadań. Należą do nich m.in. dokładne rejestr wszelkich operacji gospodarczych, należności i zobowiązań, ale także przeprowadzenie starannych rejestracji dotyczących poszczególnych obszarów aktywności firmy. Koniunktura przedsiębiorstwa musi być przedstawiona w sposób prawdziwy i prosty, a strategia rachunkowości powinna zaręczyć wyodrębnienie w rachunkowości wszystkich wydarzeń ważnych do oceny sytuacji majątkowej i gospodarczej, również rezultatu finansowego jednostki przy zachowaniu zasady rozwagi.

Jak możemy powiększyć sprzedaż?

szkolenie sprzedażowe
Autor: tec_estromberg
Źródło: http://www.flickr.com
Chciałbym zwiększyć sprzedaż we własnej firmie, ponieważ tak naprawdę od tego zależy moje całe życie. A przynajmniej to biznesowe - jednakże jeśli w interesach będzie mi słabo szło, zapewne nie będę żył na dobrym poziomie. To powoduje, iż muszę nieustannie udoskonalać swoje działania biznesowe, po to, aby ciągle zarabiać spore pieniądze. No dobra, ale w końcu ciężko powiększyć sprzedaż - w szczególności, że polskie PKB w ostatnim czasie nie wzrasta tak szybko. Jednak chciałbym tak czy siak udzielić trochę rad. W sumie w ostatnim czasie w dużym stopniu zwiększyłem sprzedaż w firmie.