Syndicate content

zarządzenie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Poruszając tematy finansowe - pełna rachunkowość we Wrocławiu

księgowy
Autor: MVO Nederland
Źródło: http://www.flickr.com
Przepisy o księgowości narzuca na jednostkę zobowiązaną do prowadzenia dużej księgowości stosownie do jej zasad, dużo powinności. Należą do nich m.in. dokładne ewidencje wszelkich operacji ekonomicznych, należności i długów, a także prowadzenie dokładnych rejestracji dotyczących różnych sfer aktywności firmy. Sytuacja firmy powinna być przedstawiona w sposób prawdziwy i jasny, a polityka księgowości musi zaręczyć wyodrębnienie w rachunkowości wszelkich wydarzeń ważnych do oceny sytuacji materialnej i finansowej, również wyniku kapitałowego jednostki przy zachowaniu normy rozwagi.

Jak możemy powiększyć sprzedaż?

szkolenie sprzedażowe
Autor: tec_estromberg
Źródło: http://www.flickr.com
Chcę powiększyć sprzedaż w swojej firmie, bo w sumie od tego zależy moje całe życie. Przynajmniej to biznesowe - jednak jeżeli w interesach będzie mi kiepsko szło, zapewne nie będę żył na odpowiednim poziomie. To powoduje, iż powinienem nieustannie udoskonalać swoje działania biznesowe, po to, aby nieustannie zarabiać godne pieniądze. No dobra, lecz w końcu ciężko powiększyć sprzedaż - zwłaszcza, że polskie PKB ostatnio nie wzrasta bardzo szybko. Jednak chciałbym tak czy siak udzielić odrobinę porad. Tak naprawdę w ostatnich miesiącach w dużym stopniu powiększyłem sprzedaż w swojej firmie.