Syndicate content

promocje

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Robienie zakupów w sklepie online - sprawdź na co należy zwracać uwagę

Internet
Autor: The Descrier
Źródło: http://www.flickr.com
Polacy coraz to częściej dokonują zakupów przez Internet. Internetowa sprzedaż na rynku krajowym rozwinęła się dopiero parę lat temu. Sklep internetowy zapewnia konsumentowi okazję zamawiania wyselekcjonowanego przez niego produktu za pomocą internetu. Taka postać handlu w obecnych czasach staje się coraz bardziej modna, bowiem obniża koszty sprzedaży towaru i dostarcza sposobność porównania należności w innych tego typu sklepach.

Sposoby na przyciągniecie klientów do brandu

własna firma
Autor: Official GDC
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadanie własnego biznesu to z pewnością duża radość, ale z drugiej strony jednak także stres i ryzyko. Możemy zajmować się tym, co lubimy i na dodatek na tym zarabiać, sami jesteśmy sobie szefami, sami planujemy swój czas i kierujemy się tym, co uważamy za słuszne.

Co ma wpływ na stan auta? Jak zadbać o właściwą jakość lakieru?

zadbany samochód
Autor: Alexander Nie
Źródło: http://www.flickr.com
Każda osoba, jaka pragnie, aby jej pojazd na długi czas zachował idealny stan powinna zdawać sobie sprawę, jak ważną funkcję pełnią systematyczne przeglądy i troska o czystość pojazdu. Lakier samochodowy wymaga dokładnego czyszczenia i konserwowania, co stanowi skuteczne zabezpieczenie przed niszczeniem karoserii. W celu precyzyjnego wypolerowania samochodu warto udać się do profesjonalnej myjni, gdzie możemy liczyć na wysokiej jakości preparaty, które zabezpieczają lakier przed działaniem wilgoci.

Programy lojalnościowe - czym są, dla kogo są przeznaczone i w jakim celu?

przykład karty lojalnościowej
Autor: Terry Madeley
Źródło: http://www.flickr.com
Programy lojalnościowe spotykamy w naszym życiu niemal codziennie. Są to tego typu działania marketingowe, jak między innymi karty z punktami zdobywanymi za zakupy. Za ich pomocą możemy nabyć kolejną rzecz za darmo lub korzystniejszą cenę. Takie programy zapewniają stałą współpracę z klientem. Najczęściej są one opłacalne i całkowicie spełniają swoją rolę.

Konsumenci lubią systemy lojalnościowe

Zakupy
Autor: iStock
Źródło: iStock
Oszczędzane pieniędzy oraz czasu stało się znakiem przywołującym na myśl nowoczesność. Chcemy mieć sporo za niższe pieniądze oraz zaawansowane propozycje najróżniejszych firm na rynku nam to proponują. Warto zwrócić uwagę na to, jakie usługi poboczne są w zasięgu naszych rąk.

Skuteczne dla konsumentów broszury promocyjne - dlaczego ufamy właśnie im?

gazetki reklamowe
Źródło: freepik.com
Gazetki promocyjne to zapewne najskuteczniejsza forma reklamy produktów spożywczych. Wydawane regularnie co tydzień, udostępniane choćby w koszykach lub stoiskach przy wejściach znikają jak świeże bułeczki. Bez nich nie oszczędzilibyśmy w wielkich marketach setki, tysiące złotych.

Programy lojalnościowe znakomitą metodą na pozyskanie klientów

zniżkowe kupony
Autor: Carol Pyles
Źródło: http://www.flickr.com
Duża ilość firm na rynku sprawia, iż muszą walczyć one o klientów. Ciężko bowiem jest współcześnie zyskać odbiorcę, który pozostanie z nami na dłużej. Momentalnie można go zmamić niższą ceną, atrakcyjniejszą ofertą i lepszym programem lojalnościowym, który jest doskonałym sposobem na zdobycie własnego grona konsumentów.

Czym się odróżniają sklepy osiedlowe od dużych supermarketów. Jakie mają zalety i wady? Gdzie warto robić zakupy?

wejście do supermarketu
Autor: Casey Hugelfink
Źródło: http://www.flickr.com
Nabywcy zależnie od osobistych preferencji mają swoje najbardziej lubiane formy dokonywania zakupów. Niewiele jest osób, które wszystkie zakupy dokonują w jednym miejscu, przykładowo w dyskoncie. Większość z nas zmienia miejsce dokonywania zakupów zależnie od tego co pragnie kupić. Pomimo to jednocześnie badania wskazują, iż najczęściej zakupy robimy w supermarketach, hipermarketach i dyskontach. Zdecydowanie rzadziej odwiedzamy sklepy na osiedlu czy targi.

Przeważnie gazetki promocyjne umieszczane są w sieci

etykietki z przecenami
Źródło: freepik.com
Gazetki promocyjne nie zawsze są roznoszone

Nie ma prawdopodobnie osoby, która nie lubiłaby korzystać z okazji, dzięki którym ma szansę nabyć więcej materiałów, przy jednoczesnym straceniu znacznie mniejszych pieniędzy.

Promocje

kupon zniżkowy
Autor: cheeseslave
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chcielibyśmy wydać na coś mniej musimy szukać kuponów rabatowych. Wiadomo, że kupony nie leżą na wycieraczce, ale czasem można je znaleźć w tradycyjnych skrzynkach pocztowych albo na naszych mailach. Otóż kupony rabatowe pozwalają na tańsze zakupy. Obecnie pod koniec roku duże sklepy dają się ponieść i robią wielkie wyprzedaże, istne szaleństwo ogarnia wtedy również klientów, bo każdy może kupić świetne rzeczy w rzeczywiście niskich cenach. Klienci biegają wtedy i biorą to, co im wpadnie w ręce.