Syndicate content

promocje

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Robienie zakupów w sklepie online - sprawdź na co należy zwracać uwagę

Internet
Autor: The Descrier
Źródło: http://www.flickr.com
Polacy coraz to częściej dokonują zakupów przez Internet. Internetowa sprzedaż na rynku polskim rozwinęła się dopiero parę lat temu. Sklep internetowy daje konsumentowi sposobność zamawiania wyłonionego przez niego artykułu za pomocą internetu. Taka forma sprzedaży w dzisiejszych czasach staje się coraz bardziej modna, albowiem obniża ceny sprzedaży towaru i zapewnia szansę porównania należności w pozostałych takiego rodzaju sklepach.

Sposoby na przyciągniecie klientów do brandu

własna firma
Autor: Official GDC
Źródło: http://www.flickr.com
Rozkręcenie swojej firmy to na pewno duża radość, ale z drugiej strony równocześnie stres i ryzyko. Możemy zajmować się tym, co lubimy i dodatkowo w taki sposób zarabiać, sami jesteśmy sobie szefami, sami planujemy swój czas i nie musimy nikogo słuchać.

Co ma wpływ na stan auta? Jak zadbać o właściwą jakość lakieru?

zadbany samochód
Autor: Alexander Nie
Źródło: http://www.flickr.com
Każda osoba, jaka chce, aby jej samochód na długi czas zachował nienaganny stan muszą zdawać sobie sprawę, jak ważną funkcję pełnią regularne przeglądy oraz troska o czystość karoserii. Lakier samochodowy wymaga precyzyjnego czyszczenia i konserwowania, co stanowi doskonałe zabezpieczenie przed uszkodzeniem karoserii. W celu precyzyjnego wypolerowania pojazdu powinniśmy udać się do renomowanej myjni, gdzie możemy liczyć na wysokiej jakości preparaty, jakie zabezpieczają lakier przed działaniem czynników atmosferycznych.

Programy lojalnościowe - czym są, dla kogo są przeznaczone i w jakim celu?

przykład karty lojalnościowej
Autor: Terry Madeley
Źródło: http://www.flickr.com
Programy lojalnościowe spotykamy w naszym życiu niemal codziennie. Są to tego typu działania marketingowe, jak między innymi karty z punktami zdobywanymi za zakupy. Za ich pomocą możemy nabyć kolejną rzecz za darmo lub korzystniejszą cenę. Takie programy zapewniają stałą współpracę z klientem. Najczęściej są one opłacalne i całkowicie spełniają swoją rolę.

Konsumenci lubią systemy lojalnościowe

Zakupy
Autor: iStock
Źródło: iStock
Oszczędzane pieniędzy i czasu stało się znakiem przywołującym na myśl innowacyjność. Chcemy mieć dużo za niższe pieniądze oraz zaawansowane oferty kolejnych firm na rynku nam to proponują. Dobrze jest zwrócić uwagę na to, jakie usługi poboczne są na wyciągnięcie ręki.

Skuteczne dla konsumentów broszury promocyjne - dlaczego ufamy właśnie im?

gazetki reklamowe
Źródło: freepik.com
Gazetki promocyjne stanowią najskuteczniejszą formę reklamy produktów spożywczych. Wydawane regularnie co tydzień, udostępniane choćby w koszykach lub stoiskach przy wejściu znikają jak świeże bułeczki. To dzięki nim oszczędzamy w dużych marketach dziesiątki tysięcy złotych.

Programy lojalnościowe znakomitą metodą na pozyskanie klientów

zniżkowe kupony
Autor: Carol Pyles
Źródło: http://www.flickr.com
Duża ilość firm na rynku sprawia, iż muszą walczyć one o klientów. Ciężko bowiem jest współcześnie zyskać odbiorcę, który pozostanie z nami na dłużej. Momentalnie można go zmamić niższą ceną, atrakcyjniejszą ofertą i lepszym programem lojalnościowym, który jest doskonałym sposobem na zdobycie własnego grona konsumentów.

Czym się odróżniają sklepy osiedlowe od dużych supermarketów. Jakie mają zalety i wady? Gdzie warto robić zakupy?

wejście do supermarketu
Autor: Casey Hugelfink
Źródło: http://www.flickr.com
Nabywcy zależnie od osobistych preferencji mają swoje najbardziej lubiane formy dokonywania zakupów. Niewiele jest osób, które wszystkie zakupy dokonują w jednym miejscu, przykładowo w dyskoncie. Większość z nas zmienia miejsce dokonywania zakupów zależnie od tego co pragnie kupić. Pomimo to jednocześnie badania wskazują, iż najczęściej zakupy robimy w supermarketach, hipermarketach i dyskontach. Zdecydowanie rzadziej odwiedzamy sklepy na osiedlu czy targi.

Przeważnie gazetki promocyjne umieszczane są w sieci

etykietki z przecenami
Źródło: freepik.com
Samodzielnie możemy znaleźć gazetki promocyjne

Nie ma prawdopodobnie osoby, która nie lubi korzystać z wyprzedaży, dzięki którym może zakupić więcej materiałów, przy równoczesnym wydaniu znacznie mniejszych funduszy.

Promocje

kupon zniżkowy
Autor: cheeseslave
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chcielibyśmy zapłacić za coś mniej musimy szukać kuponów rabatowych. Oczywiście kupony nie spadają z nieba, ale czasem możemy je znaleźć w tradycyjnych skrzynkach pocztowych lub na naszych mailach. Otóż kupony rabatowe pozwalają na tańsze zakupy. Obecnie na koniec roku duże sklepy szaleją i robią ogromne wyprzedaże, istne szaleństwo ogarnia wtedy również klientów, bo każdy może kupić świetne rzeczy w naprawdę małych cenach. Ludzie biegają wtedy i łapią to, co jeszcze jest na półkach.