Syndicate content

opinia

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jaki sposób wspomóc polską branżę stalową?

Arkusz blachy
Autor: U.S. Army Corps of Engineers
Źródło: http://www.flickr.com
Czy stal, na ten moment, odgrywa w polskiej gospodarce istotną rolę? Owszem, lecz to zależy jak podejść do owego problemu. Bo wiadomo: stal jest potrzebna w chociażby budownictwie, generalnie w przemyśle, jednakże wiemy, iż nieustannie spada udział akurat przemysłu w naszym PKB. Można powiedzieć, że choć faktycznie produkcja niemalże wszystkiego się zmniejsza, oczywiście w relacji do PKB, to i tak stal jest mimo wszystko czymś bardzo ważnym. Zatem doceniajmy wpływ stali na autentycznie cały kraj!

Metody oceny osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie

kobiety w biurze
Źródło: flickr.com
Każda firma składa się z poszczególnych jednostek. W sytuacji wielkich korporacji są to zazwyczaj różnorodne działy. W mniejszych firmach te jednostki to pojedynczy pracownicy. Osoby te są w strukturze firmy najważniejsze, ponieważ to ich rezultaty pracy tworzą ewentualne pozytywne wyniki całego przedsiębiorstwa. Ważne jest więc, by ludzie zatrudnieni w firmie odczuwali komfort.