Syndicate content

przegląd

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Systematyczne przeglądy samochodu to podstawa

opony
Autor: Mathew Bedworth
Źródło: http://www.flickr.com
Regularne przeglądy samochodu to podstawa, jeżeli chcemy, by poruszać się bezpiecznie i nie stanowić zagrożenia, ani dla nas samych, ani dla innych uczestników ruchu drogowego. Rzecz jasna, prawnie jest to także uregulowane i należy wykonywać przeglądy minimum raz do roku, jednak w rzeczywistości należy je wykonywać dużo częściej, jeśli tylko zauważymy nieprawidłowe funkcjonowanie jakiegoś układu.

Odwiedź autoserwis już teraz - sprawdź czy konieczne jest nabijanie klimatyzacji

serwis
Autor: JEREMY DUMOND
Źródło: http://www.flickr.com
Innowacyjnymi samochodami pasjonuje się spora część mężczyzn. Niekiedy kobiety mają już dosyć trajkotania o tym jak wiele koni mechanicznych ma konkretny samochód, jakie jest jego spalanie oraz jakimi cechami nadzwyczajnymi się szczyci. Niemniej jednak każda kobieta cieszy się, iż to mąż odwiedza cyklicznie punkt technicznej obsługi pojazdów.

Auto – czy jego zakup w Twojej sytuacji to z pewnością trafiony pomysł? Jak podjąć odpowiednią decyzję? Kilka wskazówek

nowe auto dla rodziny
Autor: AUDI AG
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadasz samochód? Jeździsz nim codziennie? Toteż masz świadomość, z jak wieloma wydatkami wiąże się jego utrzymanie. W błędzie jest ten, kto sądzi, iż koszty posiadania auta to jedynie jego kupno i potem ewentualne branie paliwa.

Co proponuje nam wypożyczalnia samochodów Rzeszów?

wynajem aut
Autor: Paulo Henrique Rodrigues
Źródło: http://www.flickr.com
Co ma sposobność nam przedstawić wypożyczalnia samochodów Rzeszów?

Czasami okazuje się być tak, że musimy zajechać gdzieś pojazdem, lecz nie posiadamy swojego, albo jest on nazbyt mały na taką drogę.

Napraw samemu swój pojazd i ciesz się bezpieczną jazdą- proste naprawy we własnym garażu

naprawa silnika
Autor: LiteWriting aka Loreen72
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy kto posiada własny samochód doskonale wie, że czasami wymagana jest wymiana urządzeń na nowe. W wyniku użytkowania auta, części ulegają uszkodzeniu, korozji i nie mogą być dłużej używane w samochodzie. Niezbędna jest wtedy wymiana czy też oczyszczenie zabrudzonych elementów.

O czym musimy pamiętać wyjeżdżając na drogę? W jaki sposób zagwarantować bezpieczeństwo sobie i pasażerom?

jazda autem
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Aby mieć sprawny pojazd trzeba o niego właściwie zadbać. Systematyczne wizyty w profesjonalnym serwisie pomagają utrzymać pojazd w idealnym stanie.Wypada zdawać sobie sprawę, które elementy wymagają w samochodzie specjalnej troski, aby nie dopuścić do poważnych awarii a nawet kolizji. Szczególnie ważnymi elementami są w pojazdach zbiorniki paliwa, zbiorniki na olej napędowy jak też RSM.

Co powinniśmy wymienić, decydując się na starsze auto?

Autor: Richard Hsu
Często, na przekór przewidywaniom nabywcy użytkowanego wozu, zakup takiego pojazdu to dopiero zalążek kosztów z nim połączonych.

Wysokiej jakości części do samochodów popularnych marek

części samochodowe
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Pojazdy, podobnie jak wszystkie pozostałe maszyny, niekiedy ulegają awariom. Dość często również wymagają istotnych kontroli i przeglądów. Kontrole przeprowadzane są po to, by samochód był w jak najlepszym stanie. To z kolei decyduje o bezpieczeństwie jego użytkowników. Jak wiadomo, bezpieczeństwo ludzi jest najważniejsze, z tego powodu nie należy lekceważyć niepokojących sygnałów, świadczących niekiedy o uszkodzeniu czy zużyciu któregoś elementu.