Syndicate content

przegląd

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Systematyczne przeglądy samochodu to podstawa

opony
Autor: Mathew Bedworth
Źródło: http://www.flickr.com
Regularne przeglądy samochodu to podstawa, jeżeli chcemy, by poruszać się bezpiecznie i nie stanowić zagrożenia, ani dla nas samych, ani dla innych uczestników ruchu drogowego. Rzecz jasna, prawnie jest to także uregulowane i należy wykonywać przeglądy minimum raz do roku, jednak w rzeczywistości należy je wykonywać dużo częściej, jeśli tylko zauważymy nieprawidłowe funkcjonowanie jakiegoś układu.

Odwiedź autoserwis już teraz - sprawdź czy konieczne jest nabijanie klimatyzacji

serwis
Autor: JEREMY DUMOND
Źródło: http://www.flickr.com
Współczesnymi wozami interesuje się spora część panów. Czasem panie mają już dosyć gadania o tym ile koni mechanicznych posiada dany samochód, jakie jest jego spalanie , a także jakimi cechami nadzwyczajnymi się wyróżnia. Tymczasem każda dama cieszy się, iż to małżonek odwiedza cyklicznie punkt technicznej obsługi samochodów.

Auto – czy jego zakup w Twojej sytuacji to z pewnością trafiony pomysł? Jak podjąć odpowiednią decyzję? Kilka wskazówek

nowe auto dla rodziny
Autor: AUDI AG
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadasz samochód? Używasz go codziennie? W takim razie masz świadomość, z jak wieloma wydatkami wiąże się jego utrzymanie. Błąd popełnia ten, kto myśli, iż koszty posiadania auta to jedynie jego zakup oraz później ewentualne branie paliwa.

Co proponuje nam wypożyczalnia samochodów Rzeszów?

wynajem aut
Autor: Paulo Henrique Rodrigues
Źródło: http://www.flickr.com
Co ma okazję nam przedstawić wypożyczalnia samochodów Rzeszów?

Czasami będzie tak, że musimy zajechać gdzieś pojazdem, ale nie mamy własnego, lub będzie on zbyt ciasny na taką drogę.

Napraw samemu swój pojazd i ciesz się bezpieczną jazdą- proste naprawy we własnym garażu

naprawa silnika
Autor: LiteWriting aka Loreen72
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy kto posiada własny samochód dobrze wie, że czasem wymagana jest wymiana części na nowe. W wyniku użytkowania pojazdu, części ulegają zniszczeniu, korozji i nie mogą być dłużej używane w samochodzie. Konieczna jest w takich przypadkach wymiana czy też czyszczenie skorodowany części.

O czym musimy pamiętać wyjeżdżając na drogę? W jaki sposób zagwarantować bezpieczeństwo sobie i pasażerom?

jazda autem
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Aby mieć sprawny samochód wypada o niego solidnie zadbać. Regularne wizyty w profesjonalnym serwisie pomagają utrzymać pojazd w bardzo dobrym stanie. Warto zdawać sobie sprawę, które elementy wymagają w pojeździe największej troski, aby nie dopuścić do skomplikowanych awarii i wypadków. Szczególnie ważnymi elementami są w pojazdach zbiorniki na olej napędowy, zbiorniki paliwa oraz RSM.

Co powinniśmy wymienić, decydując się na starsze auto?

Autor: Richard Hsu
Często, naprzeciw oczekiwaniom nabywcy używanego samochodu, zakupienie tego wehikułu to dopiero rozpoczęcie kosztów z nim połączonych.

Wysokiej jakości części do samochodów popularnych marek

części samochodowe
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Pojazdy, podobnie jak wszystkie pozostałe maszyny, niekiedy ulegają awariom. Dość często również wymagają istotnych kontroli i przeglądów. Kontrole przeprowadzane są po to, by samochód był w jak najlepszym stanie. To z kolei decyduje o bezpieczeństwie jego użytkowników. Jak wiadomo, bezpieczeństwo ludzi jest najważniejsze, z tego powodu nie należy lekceważyć niepokojących sygnałów, świadczących niekiedy o uszkodzeniu czy zużyciu któregoś elementu.