Syndicate content

punkty

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jakie są do wyboru programy lojalnościowe

programiści na konferencji
Autor: Erik (HASH) Hersman
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie niezmiernie ważny dla każdej z firm jest jej wizerunek. Ale żeby stworzyć dobry wizerunek należy pomyśleć o właściwym marketingu. Właściwe działania marketingowe są w stanie stworzyć rzeczywiście bardzo dobre relacje z klientami, których opinie składają się na wizerunek przedsiębiorstwa. Bardzo ważne by posiadać porządny program lojalnościowy, który da przedsiębiorstwu grono powracających klientów i klientów, którzy chętnie dołączą do naszego programu.

Sektor paliwowy to nie wyłącznie benzyna i ropa, to coś więcej

stacja paliw
Autor: Esteban
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu ludzi po zasłyszeniu zwrotu „branża paliwowa” łączy to określenie do zaledwie kilku synonimów słownych, takich jak: ropa, benzyna, gaz, stacje paliw. Rzeczywiście jest w tym wiele prawdy ale nie cała. Można nawet zaryzykować twierdzenie, że to tylko wierzchołek ogromnej góry lodu, której większość jest ukryta przed widokiem obserwatorów. Istotnie tak właśnie jest w kwestii tematyki paliw. Przeciętny zjadacz chleba nie ma nawet wyobrażenia jak ogromnym arsenałem dysponują punkty zajmujące się handlem asortymentem z tej branży.