Syndicate content

punkty

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jakie są do wyboru programy lojalnościowe

programiści na konferencji
Autor: Erik (HASH) Hersman
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie bardzo istotny dla każdej z firm jest jej wizerunek. Jednak by stworzyć właściwy wizerunek należy pamiętać o właściwym marketingu. Właściwe działania marketingowe potrafią stworzyć faktycznie bardzo dobre relacje z klientami, a to ich opinie składają się na wizerunek przedsiębiorstwa. Istotne żeby posiadać dobry program lojalnościowy, który da firmie grono stałych klientów i klientów, którzy chętnie przystąpią do takiego programu.

Sektor paliwowy to nie wyłącznie benzyna i ropa, to coś więcej

stacja paliw
Autor: Esteban
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu ludzi po zasłyszeniu zwrotu „branża paliwowa” sprowadza to określenie do ledwie kilku synonimów słownych, takich jak: ropa, benzyna, gaz, stacje paliw. Jasne jest w tym prawda ale nie 100%. Można nawet zaryzykować twierdzenie, że to ledwie czubek ogromnej góry lodowej, której większość znajduje się skryta przed oczami obserwatorów. Tak właśnie jest w przypadku tematyki paliw. Zwykły zjadacz chleba nie ma nawet wyobrażenia jak wielkim arsenałem dysponują punkty zajmujące się handlem asortymentem z tej branży.