Syndicate content

limuzyna

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wynajmujemy samochód w Krakowie – na co zwrócić uwagę?

samochody marki Audi
Autor: Jorge de la Llama
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy mamy samochód, przeważnie to nim się przemieszczamy, nawet daleko. Czasami jednak swoje auto nie jest rozwiązaniem dobrym, bo podróż autokarem, lub samolotem jest znacznie szybsza i bardziej ekonomiczna. W takich warunkach, na miejscu można wypożyczyć samochód, by móc wygodnie poruszać się po okolicy.

Wynajem samochodu na przyjęcie ślubne - jaki pojazd wybrać?

Limuzyna weselna
Autor: Cayobo
Źródło: http://www.flickr.com
Ślub jest okazją unikatową, z tej przyczyny każda Para Młoda marzy o tym, by przybyć na uroczystość w nadzwyczajnym pojeździe. Najmilej w tym celu wynajmują samochód. Tu pokazuje się kłopot - które auto wybrać i na co wtedy zwracać uwagę?

Z jakiego powodu ojczyste wypożyczalnie pojazdów mogą współcześnie działać z pełną parą

Wypożyczalnia samochodów
Autor: Tracie Hall
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadanie własnego pojazdu powoli przestaje być luksusem dostępnym tylko dla ludzi bogatych. Od czasu do czasu w przydomowych pomieszczeniach garażowych lub po prostu pod oknami domu stoi nawet parę pojazdów, którymi członkowie familii dojeżdżają do miejsca zatrudnienia. Zdarzają się jednak sytuacje, w których zmuszeni jesteśmy wypożyczyć opla. Rozważmy teraz dwie takie możliwości.

Najlepsze auto na wyjeździe służbowym

autostrada
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Podczas podróży służbowej do dalszego miasta przeważnie wypożycza się auto. Ale które auto będzie najlepsze, gdy chcemy je wypożyczyć na dłuższy czas? Czy będzie to auto z Niemiec, czy może francuskie? Sedan czy kombi? Na te wątpliwości postaramy się odpowiedzieć w w tym poradniku.