Syndicate content

limuzyna

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wynajmujemy samochód w Krakowie – na co zwrócić uwagę?

samochody marki Audi
Autor: Jorge de la Llama
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy mamy auto, najczęściej to nim się przemieszczamy, nawet daleko. Czasami jednak swoje auto nie jest rozwiązaniem wygodnym, bo podróż autokarem, lub samolotem jest dużo krótsza i bardziej ekonomiczna. W takiej sytuacji, na miejscu można wynająć samochód, aby móc bez problemu przemieszczać się po okolicy.

Wynajem samochodu na przyjęcie ślubne - jaki pojazd wybrać?

Limuzyna weselna
Autor: Cayobo
Źródło: http://www.flickr.com
Zawarcie związku małżeńskiego jest okazją sensacyjną, toteż każda Para Młoda śni o tym, by przybyć na uroczystość w fenomenalnym pojeździe. Zazwyczaj w tym celu wypożyczają samochód. Tu pojawia się kłopot - które auto wybrać i na co wówczas zwracać uwagę?

Z jakiego powodu ojczyste wypożyczalnie pojazdów mogą współcześnie działać z pełną parą

Wypożyczalnia samochodów
Autor: Tracie Hall
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadanie własnego samochodu powoli przestaje być luksusem dostępnym tylko dla ludzi majętnych. Czasami w przydomowych garażach albo po prostu pod oknami mieszkania jest zaparkowanych nawet kilka samochodów, którymi członkowie rodziny dojeżdżają do zakładu pracy. Zdarzają się jednak sytuacje, w których zmuszeni jesteśmy wypożyczyć opla. Rozpatrzmy teraz dwie takie możliwości.

Najlepsze auto na wyjeździe służbowym

autostrada
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
W czasie podróży służbowej do dalszego miasta często wynajmuje się auto. Pozostaje pytanie jakie auto będzie najlepszym wyborem, gdy chcielibyśmy je wypożyczyć na więcej niż tydzień? Czy najlepszym wyborem jest auto z Niemiec, czy może francuskie? Sedan czy hatchback? Na te wątpliwości postaramy się odpowiedzieć w artykule.