Syndicate content

konkurencji

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Firmy potrafią wydać setki milionów euro na badania, i oczywiście zamierzają uzyskać zwrot tych inwestycji

stanowisko w biurze
Autor: Dushan Hanuska
Źródło: http://www.flickr.com
Informacja od wieków mogła dać przewagę nad innymi, pozwalała na zyskanie pieniędzy czy nawet dzięki niej wygrywało się wojny. Tak samo jest w dzisiejszych czasach, z tym że ciężar zdobywania informacji przeniósł się na przemysł i technologie. A będzie o co walczyć, bo za najnowszymi innowacjami idą ogromne sumy.

Interesujące pomysły działania promocyjne

działania marketingowe i promocyjne
Źródło: http://pixabay.com
Prowadzenie swojej własnej firmy właściwie nigdy nie jest niczym prostym, bez względu nawet na to, w jakiej dokładnie branży działamy. Podstawowym tego powodem jest – oczywiście oprócz licznych trudności wynikających chociażby ze sporej biurokracji – potężna konkurencja, z którą spotykamy się obecnie właściwie na każdym kroku. Z tego też powodu trudno raczej byłoby się dziwić temu, że szeroko rozumiana branża marketingowa jest obecnie tak dobrze rozwinięta, bowiem w końcu w wielu przypadkach korzystanie z rozmaitych technik które z niej pochodzą stanowi praktycznie jedyny rzeczywiście skuteczny sposób na zdobycie przez daną firmę znaczniejszego zainteresowania wśród klientów.