Syndicate content

felgi

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Systematyczne przeglądy samochodu to podstawa

opony
Autor: Mathew Bedworth
Źródło: http://www.flickr.com
Regularne przeglądy samochodu to podstawa, jeżeli chcemy, by poruszać się bezpiecznie i nie stanowić zagrożenia, ani dla nas samych, ani dla innych uczestników ruchu drogowego. Rzecz jasna, prawnie jest to także uregulowane i należy wykonywać przeglądy minimum raz do roku, jednak w rzeczywistości należy je wykonywać dużo częściej, jeśli tylko zauważymy nieprawidłowe funkcjonowanie jakiegoś układu.

Wybór porządnych opon do pojazdu

ślady opon na śniegu
Autor: mrhayata
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór właściwych opon do auta to wcale nie prosta sprawa. Jeśli nie masz pewności co do formatu opony, skorzystaj z wyszukiwarki opon, lub odczytaj oznaczenie odnajdujące się na boku demontowanej opony. Jeśli opony Kormoran nie będą montowane jako całość, to trzeba pamiętać, aby nie montować opon o różnej budowie na jednej ośce. W razie wątpliwości, skonsultuj się ze ekspertem w sferze ogumienia.

Główne reguły używania opon w osobówkach, kiedy należy wymieniać opony na nowe

opona samochodowa
Autor: Highways Agency
Źródło: http://www.flickr.com
Spora część kierowców nie zwraca zupełnie uwagi na to, jak wyglądają opony w ich samochodach. Niektórzy nawet nie zadają sobie trudu na to, aby wymienić je z letnich na zimówki, chociaż względy bezpieczeństwa sugerują, żeby absolutnie nie poruszać się na mrozie i śniegu na oponach używanych latem.

Z jakich powodów trzeba zadbać o ogólny wygląd swojego auta, jak można zmienić jego kolor.

Samochód osobowy
Źródło: flickr.com
Wielu kierowców traktuje samochody, którymi jeździ znacznie lepiej niż rodzinę, pieszcząc i dbając o nie przez cały czas. Inni z kolei uważają, że samochód przede wszystkim musi jeździć a nie prezentować się, więc odkurzać odwiedzają bardzo sporadycznie, zupełnie nie przejmując się tym, jak ich pojazd będzie wyglądać. A przecież aby choć w minimalnym stopniu zadbać o swoje auto nie trzeba wcale dużo ani pieniędzy, ani czasu.

Parę słów o felgach. Jakie dobrze jest stosować? Które się lepiej sprawują? W jaki sposób o nie dbać?

felga aluminiowa
Autor: Felix Padrosa Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Popularność felg aluminiowych rośnie w ogromnym tempie i jest to bardzo pozytywne zjawisko. Nie znaczy to natomiast, iż jest to jedyne właściwe rozwiązanie dla kół samochodowych. Standardowe “stalówki” wciąż posiadają silne strony, o których nie powinniśmy zapominać.

Z jakich powodów warto na bieżąco czyścić karoserie i wnętrza naszych samochodów

wnętrze samochodu
Autor: Alexander Nie
Źródło: http://www.flickr.com
Nabycie pojazdu wiąże się zarówno z dużym jednorazowym wydatkiem, jak i z wręcz obowiązkiem wydania oszczędności na remont, bo zazwyczaj nabywamy używane czterosuwy, a te, jak wszystkim wiadomo, nie pozostają bez wad. A jeżeli do tego kluczyki hondy trafią do dłoni niewiasty, to z pewnością wnętrze wozu zyska nowy wygląd, chociaż i niektórzy faceci też zwracają szczególną uwagę na taki czysto wizualny aspekt.

W jaki sposób adekwatnie wybrać opony do samochodu?

bieżnik opony do samochodu
Autor: mjtmail (tiggy)
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy posiadacz pojazdu doskonale wie, że podtrzymanie go w dobrym stanie w szeregu przypadków wymaga od nas bardzo wielu nakładów pracy. Osoby, jakie eksploatują pojazd tylko od czasu do czasu często nie mają zupełnie świadomości na temat tego, jak mnóstwo czasu należy poświęcić na dokonanie każdych koniecznych czynności pielęgnacyjnych oraz konserwacyjnych.

Jakie środki dziś wybierać, żeby efektywnie dbać o czystość używanego samochodu?

pojedyncza opona
Autor: Adam Gaeth
Źródło: http://www.flickr.com
Samochód jest w ogromnej mierze znakiem statusu społecznego konkretnej osoby, w związku z tym kategoryczna większość Polaków chce posiadać możliwie jak najbardziej nowoczesne i atrakcyjne auto. Podstawowe znaczenie ma utrzymanie samochodu w czystości. Nie jest to łatwe zadanie, na szczęście obecnie na rynku oferowany jest dosyć szeroki asortyment środków czystości, które na pewno okażą się być naprawdę pomocne. Jakie preparaty w takim razie wskazane jest wybierać, aby zadbać o czystość własnego samochodu?

Jeżeli kupiliśmy nowy samochód i chcemy nim bez ryzyka podróżować, nabądźmy opony Dayton

in
Felgi na przykładzie Audi
Autor: CONCAVO WHEELS
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie faktycznie większość osób w Europie ma swój osobisty pojazd, który służy im nie tylko do wyjazdów, ale również do pracy lub dojazdów do pracy.

Opony najwyższej jakości Matador - gwarancja satysfakcji

Opona, felga
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Fulda to najczęściej wybierana słowacka marka , wytwarzająca opony do aut, zarówno dla samochodów osobowych, dostawczych, jak i terenowych . Matador oferuje klientom opony najwyższej jakości w dogodnych cenach , które to zyskują coraz szersze uznanie , nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie .