Syndicate content

kierowca

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Testujemy opony na zimę

opony
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Każdy kierowca doskonale wie, że auto jest niczym skarbonka. Stale musimy Pompować w niego pieniądze i czasem na niektórych sprawach można zaoszczędzić. Nie da się jednak szukać oszczędności na oponach. Jeśli chcielibyśmy jeździć bezpiecznie musimy mieć konkretne opony. A jeżeli sami nie wiemy, jakie z opon wybrać należy zdać się na specjalistów. W gazetach motoryzacyjnych na sto procent uda nam się znaleźć test opon zimowych. Przez, co będziemy mogli stwierdzić, które opony okażą się dla nas perfekcyjne. Zauważymy tam różnego typu marki opon.

W jaki sposób troszczyć się o silnik? Doradzamy, co czynić żeby przedłużyć życie silnika w aucie

warsztat
Autor: JEREMY DUMOND
Źródło: http://www.flickr.com
Współczesne silniki wraz z oprzyrządowaniem tworzą układ naczyń połączonych: usterka jednego z elementów ciągnie za sobą prędkie zużycie pozostałych. Jak troszczyć się o motor w samochodzie? Nowy, nietypowy dźwięk jest z początku nieomalże niezauważalny, pojawia się tylko momentami czy zanika pośród innych szumów, które w jadącym samochodzie są całkiem normalne. Z biegiem czasu grzechot nasila się i już wtenczas wiemy: z silnikiem jest coś nie w porządku. Czy to realne, że mamy w perspektywie wydatek paru tys. zł, skoro samochód od nowości przejechał kilkadziesiąt tysięcy km, jest serwisowany w taki sposób, jak każe fabrykant, zadbane, zaś gwarancja skończyła się przed kilkoma miesiącami?

Co zrobić ze starym, nieużywanym czy zepsutym wozem?

złom
Autor: Koziro Hasegawa
Źródło: http://www.flickr.com
Multum kierowców zastanawia się co uczynić z starym, nieużywanym lub zepsutym samochodem. Jeśli mamy auto, które jest jeszcze w absolutnie właściwym stanie, to zdołamy je naturalnie sprzedać. Przypuszczalne, iż uda nam się odnaleźć kupca. Jeżeli jednak posiadamy auto powypadkowe czy stary, zepsuty wóz to sprzedanie takiego auta zdoła być niełatwe. Co więc uczynić z takim wozem?

Kupujesz samochód? Licz się z różnymi wydatkami

opony
Autor: EveryCarListed P
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrze jest mieć samochód – każdy zapewne potwierdzi, że w tym zdaniu jest sporo prawdy. W końcu pojazd to spore ułatwienie jeśli chodzi o codzienne życie. Pomaga nam on załatwiać rozmaite sprawy, zorganizować się, dojechać w miejsca, do których musimy się znaleźć. Z drugiej jednakże strony auto to również niemały wydatek. Przede wszystkim kosztowny jest jego zakup – żeby móc sobie na to pozwolić, trzeba mieć przynajmniej kilka tysięcy złotych, a nierzadko nawet paręnaście, czy więcej (zależnie od tego, jaki samochód chcielibyśmy mieć). Niemniej na tym nie kończą się nasze wydatki.

Pomysł na własny biznes, czyli każdy samochód potrzebuje paliwa do jazdy

samochód
Autor: Yahya S.
Źródło: http://www.flickr.com
Duże bezrobocie w naszym kraju sprawiło, że bardzo dużo osób podejmuje decyzję o uruchomieniu własnej firmy. Pomysłów jest bardzo dużo, ale nie wszystkie mają szansę na powodzenie. Wśród tych, które mają szansę stać się strzałem w dziesiątkę znajdują się firmy, których oferta powstała z myślą o kierowcach, których przecież na naszych drogach nie jest mało. Czym taka firma może się zajmować?

Kiedy na zewnątrz robi się zimno, musisz wiedzieć, co uczynić, by jazda twoim samochodem była bezpieczna. Dowiedz się, które opony w tym sezonie są najlepsze

opony na zimę
Autor: Larry Pieniazek
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz bliżej chłodne tygodnie? A ty masz samochód (dzisiaj w wielu domach Polacy posiadają po dwa, zdarza się nawet, że po trzy, samochody). Musisz więc zdawać sobie sprawę, że nadszedł czas, by zakupić porządne opony samochodowe. Zobacz, które opony są w tym sezonie uważane za najlepsze. Nie dopiero w czasie zimy, lecz już z początkiem jesieni powinno się zacząć myśleć o zakupie nowych opon na zimę.

Opony zimowe Kleber - pojedziesz dalej!

opony
Autor: Harri Vaher
Źródło: http://www.flickr.com
Wejście w dorosłe życie pociąga za sobą wiele obcych dotąd sytuacji, okoliczności oraz sposobności. Jedną z nich jest sposobność uzyskania prawa do prowadzenia samochodu. Wielu ludzi od dziecka marzy skrycie o umiejętności kontrolowania pojazdów, wyobrażając sobie samych siebie jako wytrawnych kierowców w kosztownych samochodach, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

Folia termokurczliwa świetną opcja na odnowienie starego auta

samochód
Autor: jsnsndr
Źródło: http://www.flickr.com
Wejście w dorosłe życie ciągnie za sobą sporo obcych dotąd okazji, okoliczności i sposobności. Jedną z nich będzie możliwość zdobycia prawa jazdy. Wielu ludzi od najmłodszych lat śni o posiadaniu zdolności prowadzenia samochodów, wyobrażając sobie samych siebie jako wybornych kierowców w luksusowych samochodach, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

Powinieneś zawieźć auto na złom? Poszukaj odpowiedniego punktu w swoim rejonie, by załatwić to szybko!

zniszczone auto
Autor: Tony Webster
Źródło: http://www.flickr.com
Jazda samochodem sprawia, że ulega on zużyciu. I chociaż kierowcy usiłują dbać o swoje pojazdy i zachowywać je w optymalnej formie, w końcu przychodzi taka chwila, kiedy auto nie może być wykorzystywane do dalszej jazdy. Kiedy zachodzi taka sytuacja, samochód bywa niepotrzebnym kłopotem, jaki zabiera miejsce i zmusza do niezbędnych opłat. Warto pomyśleć o zawiezieniu go na złom.

Nie można zapominać o konieczności wymiany opon – nie czekaj do ostatniej chwili

Opony
Autor: EveryCarListed P
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy kończy się ciepły okres w roku, każdy kierowca powinien zacząć myśleć nad wymianą opon. Na nieszczęście w naszym kraju z trudem jest przewidzieć, kiedy warunki na drogach spowodują, że niezbędna będzie wymiana opon z letnich na zimowe. Opłaca się jednak zdziałać to wcześnie – niż zbyt późno. Nawet podczas deszczu opona przystosowana na zimę będzie miała o wiele lepsze parametry – nie niszcząc się przez to bardziej.