Syndicate content

kierowca

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Testujemy opony na zimę

opony
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Każdy kierowca dobrze wie, że auto to skarbonka. Stale musimy wydawać na coś pieniądze i bywa, że na niektórych elementach można trochę oszczędzić. Nie należy jednak oszczędzać na oponach. Jeśli chcielibyśmy jeździć bezpiecznie musimy posiadać dobre opony. A jeżeli sami nie mamy pojęcia, jakie opony kupić trzeba zdać się na specjalistów. W gazetach motoryzacyjnych na pewno znajdziemy test opon zimowych. Dzięki niemu będziemy mogli określić, które opony okażą się dla nas idealne. Zauważymy tam różnego rodzaju marki opon.

W jaki sposób troszczyć się o silnik? Doradzamy, co czynić żeby przedłużyć życie silnika w aucie

warsztat
Autor: JEREMY DUMOND
Źródło: http://www.flickr.com
Nowoczesne silniki razem z rozbudowanym osprzętem tworzą układ naczyń połączonych: feler jednego elementu ciągnie za sobą prędkie zużycie drugich. W jaki sposób dbać o motor w aucie? Nowy, niezwykły dźwięk może być na początku nieomalże niedostrzegalny, pojawia się jedynie chwilami czy zanika wśród innych szumów, jakie w jadącym samochodzie są całkowicie normalne. Z biegiem czasu hałas nasila się i już wówczas wiemy: z motorem jest coś nie tak. Czy to realne, że mamy w perspektywie koszt paru tys. zł, skoro wóz od nowości przejechał parędziesiąt tysięcy km, jest serwisowany w taki sposób, jak nakazuje wytwórca, zadbane, natomiast gwarancja skończyła się dopiero przed paroma miesiącami?

Co zrobić ze starym, nieużywanym czy zepsutym wozem?

złom
Autor: Koziro Hasegawa
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo kierowców zastanawia się co uczynić z starym, nieużywanym czy też zepsutym wozem. Jeżeli mamy auto, które jest jeszcze w dość dobrym stanie, to zdołamy je rzecz jasna sprzedać. Możliwe, że uda nam się odszukać kupca. Jeżeli jednak mamy auto powypadkowe lub stary, zepsuty wóz to sprzedanie takiego auta zdoła być niełatwe. Co więc zrobić z takim wozem?

Kupujesz samochód? Licz się z różnymi wydatkami

opony
Autor: EveryCarListed P
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrze jest mieć samochód – każdy zapewne potwierdzi, że w tym zdaniu jest sporo prawdy. W końcu pojazd to spore ułatwienie jeśli chodzi o codzienne życie. Pomaga nam on załatwiać rozmaite sprawy, zorganizować się, dojechać w miejsca, do których musimy się znaleźć. Z drugiej jednakże strony auto to również niemały wydatek. Przede wszystkim kosztowny jest jego zakup – żeby móc sobie na to pozwolić, trzeba mieć przynajmniej kilka tysięcy złotych, a nierzadko nawet paręnaście, czy więcej (zależnie od tego, jaki samochód chcielibyśmy mieć). Niemniej na tym nie kończą się nasze wydatki.

Pomysł na własny biznes, czyli każdy samochód potrzebuje paliwa do jazdy

samochód
Autor: Yahya S.
Źródło: http://www.flickr.com
Ogromne bezrobocie w naszym kraju sprawiło, że wiele osób podejmuje decyzję o uruchomieniu własnego biznesu. Pomysłów jest wiele, ale nie wszystkie mają szansę na powodzenie. Wśród tych, które mają szansę stać się prawdziwym hitem znajdują się przedsiębiorstwa, których oferta stworzona jest z myślą o kierowcach, których przecież na naszych drogach nie brakuje. Na czym może polegać taki biznes?

Kiedy na zewnątrz robi się zimno, musisz wiedzieć, co uczynić, by jazda twoim samochodem była bezpieczna. Dowiedz się, które opony w tym sezonie są najlepsze

opony na zimę
Autor: Larry Pieniazek
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz bliżej chłodne tygodnie? A ty masz samochód (dzisiaj w wielu domach Polacy posiadają po dwa, zdarza się nawet, że po trzy, samochody). Musisz więc zdawać sobie sprawę, że nadszedł czas, by zakupić porządne opony samochodowe. Zobacz, które opony są w tym sezonie uważane za najlepsze. Nie dopiero w czasie zimy, lecz już z początkiem jesieni powinno się zacząć myśleć o zakupie nowych opon na zimę.

Opony zimowe Kleber - pojedziesz dalej!

opony
Autor: Harri Vaher
Źródło: http://www.flickr.com
Wejście w dojrzałość pociąga za sobą znaczną ilość nowych sytuacji, okoliczności jak i sposobności. Jedną z nich będzie szansa otrzymania prawa jazdy. Wielu ludzi od dziecka śni o umiejętności kontrolowania auta, mając wyobrażenie samych siebie jako wybornych kierowców w drogich autach, dla których nie ma dróg nie do przejechania.

Folia termokurczliwa świetną opcja na odnowienie starego auta

samochód
Autor: jsnsndr
Źródło: http://www.flickr.com
Wejście w dorosłe życie ciągnie za sobą sporo obcych dotąd okazji, okoliczności i sposobności. Jedną z nich będzie możliwość zdobycia prawa jazdy. Wielu ludzi od najmłodszych lat śni o posiadaniu zdolności prowadzenia samochodów, wyobrażając sobie samych siebie jako wybornych kierowców w luksusowych samochodach, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

Powinieneś zawieźć auto na złom? Poszukaj odpowiedniego punktu w swoim rejonie, by załatwić to szybko!

zniszczone auto
Autor: Tony Webster
Źródło: http://www.flickr.com
Jazda samochodem powoduje, że ulega on eksploatacji. I chociaż kierowcy starają się dbać o posiadane pojazdy i utrzymywać je w optymalnej kondycji, i tak nadchodzi taki moment, gdy auto nie może być wykorzystywane do dalszej jazdy. Kiedy zachodzi taka sytuacja, samochód staje się zbędnym balastem, który zabiera przestrzeń i wymaga niezbędnych opłat. Lepiej pomyśleć o zawiezieniu go na złom.

Nie można zapominać o konieczności wymiany opon – nie czekaj do ostatniej chwili

Opony
Autor: EveryCarListed P
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy mija pora letnia, każdy właściciel samochodu ma obowiązek zacząć myśleć nad wymianą opon. Z przykrością trzeba stwierdzić w naszym klimacie trudno zaplanować, kiedy warunki na drodze sprawią, że konieczna okaże się zmiana gum na zimowe. Lepiej jednak zrobić to wcześnie – niż później. Nawet w trakcie opadów deszczowych guma zimowa będzie miała o wiele lepsze parametry – nie zużywając się przy tym na większym poziomie.