Syndicate content

firmach

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Gdzie podjąć pracę po skończeniu studiów związanych z finansami? Atrakcyjne podpowiedzi.

rezerwy emerytalne
Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com
Zanim wybierze się kierunek edukacji wiele osób zastanawia się nad podjęciem pracy w charakterze finansisty, maklera giełdowego, pracownika banku lub osoby zawodowo zajmującej się ubezpieczeniami, ponieważ zawody te kojarzone są najczęściej z szacunkiem i wysokimi zarobkami i pewną pracą. Ale aby zostać przyjętym na kierunek studiów związany z finansami i rynkiem, trzeba dobrze czuć się w zagadnieniach matematycznych, statystycznych i ekonomicznych. Czy warto wybrać się na kierunek tego rodzaju i co jeszcze można robić po kierunkach studiów związanych z finansami?

Scc, system zarządzający jakością iso w firmie

System zarządzania jakością
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Każda osoba, która jest zatrudniona myśli, że szef jest zobowiązany stworzyć jej właściwe warunki pracy, mówią o tym zasady BHP. Ale w dzisiejszych czasach mówi się też o scc, czyli certyfikacie, który ma za zadnie zmniejszyć liczbę wypadków w przedsiębiorstwach. Jest to zbadanie systemu zasad i norm , które obowiązują w firmie.