Syndicate content

uczestnicy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Kapitał początkowy jako podstawa obliczenia emerytury - sprawdź co należy wiedzieć

kalkulator
Autor: Dave Dugdale
Źródło: http://www.flickr.com
Kapitał początkowy obliczany jest każdej jednostce na dzień 1 stycznia 1999 r., bez względu na to, w jakim czasie zostanie przesłany do ZUS prośba razem z dokumentami o jego ustalenie i kiedy zostanie przekazana decyzja stwierdzająca jego wielkość. Podstawę określenia emerytury, stwierdzanej według najnowszych, ustalonych zasad, stanowi ogół sum przeliczonego kapitału wstępnego i zwaloryzowanych składek na ubezpieczenie emerytalne.

Jak wybrać salę konferencyjną, aby zapewnić sobie biznesowy sukces?

konferencja
Autor: MinJae Kim
Źródło: http://www.flickr.com
Jest dużo sal konferencyjnych do podnajęcia. Realizatorzy nie powinni skupiać uwagi jedynie na umiejscowieniu. Równie ważne są detale dodatkowe związane z formą zgromadzenia szkoleniowego, edukacyjnego czy biznesowego. Przeglądając sale konferencyjne w początkowej fazie należy patrzeć na jej położenie. To główny składnik logistyczny.

Szkolenia z zarządzania – na jakich zasadach one się opierają?

szkolenia
Autor: KSAF AGH Krakowska Studencka Agencja Fotograficzna AGH
Źródło: http://www.flickr.com
Rewelacyjną opcją dla firm okazują się profesjonalnie oraz, co najważniejsze, indywidualnie przygotowywane szkolenia tematyczne. Biorąc pod uwagę szkolenia zarządzanie jako najważniejszy temat spotkań cieszy się na rynku niemałym zainteresowaniem. Wprowadzanie elastycznych i sprawdzonych rozwiązań do codziennej pracy okazuje się znakomitym wyjściem, dlatego z pomocy profesjonalistów korzysta dziś wielu przedsiębiorców. Warto być doskonale zorientowanym w obszarze tego, co może nam obecnie zaoferować rynek.