Syndicate content

uczestnicy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Kapitał początkowy jako podstawa obliczenia emerytury - sprawdź co należy wiedzieć

kalkulator
Autor: Dave Dugdale
Źródło: http://www.flickr.com
Kapitał początkowy kalkulowany jest każdej osobie na dzień 1 stycznia 1999 r., bez względu na to, w jakim czasie zostanie przekazany do ZUS podanie wraz z dokumentami o jego ustalenie i kiedy zostanie wydana decyzja wyznaczająca jego wysokość. Podstawę zliczenia emerytury, stwierdzanej wedle najnowszych, ustalonych norm, stanowi całość kwot przeliczonego kapitału wstępnego i zwaloryzowanych składek na ubezpieczenie emerytalne.

Jak wybrać salę konferencyjną, aby zapewnić sobie biznesowy sukces?

konferencja
Autor: MinJae Kim
Źródło: http://www.flickr.com
Jest dużo powierzchni konferencyjnych do wynajęcia. Realizatorzy nie powinni skupiać uwagi jedynie na lokalizacji. Także ważne są składniki dodatkowe związane z charakterem zgromadzenia szkoleniowego, edukacyjnego jak i biznesowego. Przeglądając sale konferencyjne w początkowej fazie należy patrzeć na jej położenie. To podstawowy detal logistyczny.

Szkolenia z zarządzania – na jakich zasadach one się opierają?

szkolenia
Autor: KSAF AGH Krakowska Studencka Agencja Fotograficzna AGH
Źródło: http://www.flickr.com
Rewelacyjną opcją dla firm okazują się profesjonalnie i, co najważniejsze, indywidualnie przygotowywane szkolenia tematyczne. Gdy chodzi o szkolenia zarządzanie jako najważniejszy temat spotkań cieszy się na rynku sporym zainteresowaniem. Wprowadzanie elastycznych i wypróbowanych rozwiązań do codziennej pracy okazuje się znakomitym wyjściem, dlatego z pomocy profesjonalistów korzysta dzisiaj wielu przedsiębiorców. Warto być doskonale zorientowanym w obszarze tego, co może nam aktualnie zaoferować rynek.