Syndicate content

uczestnicy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Kapitał początkowy jako podstawa obliczenia emerytury - sprawdź co należy wiedzieć

kalkulator
Autor: Dave Dugdale
Źródło: http://www.flickr.com
Kapitał początkowy kalkulowany jest każdej osobie na dzień 1 stycznia 1999 r., bez względu na to, w jakim czasie zostanie przekazany do ZUS podanie wraz z dokumentami o jego ustalenie i kiedy zostanie wydana decyzja wyznaczająca jego wysokość. Podstawę zliczenia emerytury, stwierdzanej wedle najnowszych, ustalonych norm, stanowi całość kwot przeliczonego kapitału wstępnego i zwaloryzowanych składek na ubezpieczenie emerytalne.

Jak wybrać salę konferencyjną, aby zapewnić sobie biznesowy sukces?

konferencja
Autor: MinJae Kim
Źródło: http://www.flickr.com
Jest dużo powierzchni konferencyjnych do wynajęcia. Realizatorzy nie powinni skupiać uwagi jedynie na lokalizacji. Także ważne są składniki dodatkowe związane z charakterem zgromadzenia szkoleniowego, edukacyjnego jak i biznesowego. Przeglądając sale konferencyjne w początkowej fazie należy patrzeć na jej położenie. To podstawowy detal logistyczny.

Szkolenia z zarządzania – na jakich zasadach one się opierają?

szkolenia
Autor: KSAF AGH Krakowska Studencka Agencja Fotograficzna AGH
Źródło: http://www.flickr.com
Rewelacyjną opcją dla firm okazują się profesjonalnie oraz, co najważniejsze, indywidualnie przygotowywane szkolenia tematyczne. Biorąc pod uwagę szkolenia zarządzanie jako najważniejszy temat spotkań cieszy się na rynku niemałym zainteresowaniem. Wprowadzanie elastycznych i sprawdzonych rozwiązań do codziennej pracy okazuje się znakomitym wyjściem, dlatego z pomocy profesjonalistów korzysta dziś wielu przedsiębiorców. Warto być doskonale zorientowanym w obszarze tego, co może nam obecnie zaoferować rynek.