Syndicate content

motoryzacja

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co możemy dzisiaj zrobić z pojazdem który nie nadaje się do dalszego wykorzystywania?

samochód
Autor: Jody Roberts
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas doskonale wie, że motoryzacja to względnie ważna część naszej codzienności. Nikt z nas prawdopodobnie nie wyobraża sobie już sytuacji gdyby nagle pojazdy osobowe miały zostać wycofane z użytkowania. Pozwalają one w obiektywnie prosty sposób transportować się z miejsca na miejsce, nie zostając przy tym w obojętnie jaki sposób uzależnionym od środków komunikacji miejskiej.

Rewolucja w sektorze paliwowym - bezpieczne dla środowiska rozwiązania podbijają rynek

tankowanie
Autor: Robert Couse-Baker
Źródło: http://www.flickr.com
Ochrona środowiska jest obecna w praktycznie każdej dziedzinie naszego istnienia. Istnieją już ekologiczne kosmetyki,części garderoby,nasiona i nawozy,jak i lekarstwa. Teraz przyszła pora na zmiany w placówkach wytwarzających samochody i związane z nimi przyrządy. Samochody elektryczne to dopiero początek. Coraz bardziej rozpowszechnione stają się też uzyskiwane z glonów i innych mikrobów biopaliwa zasilające nasze pojazdy, czy stosowania do tego celu wodoru lub promieni słonecznych.

Jak zmienić wygląd auta

samochód
Autor: Alexander Nie
Źródło: http://www.flickr.com
Moda nieustannie się zmienia. To co jeszcze niedawno cieszyło się popularnością, obecnie jest nieaktualne. I nie odnosi się to tylko wybiegów mody. Tendencje zmieniają się w przemyśle meblarskim, sztuce, a nawet w motoryzacji.

Jak usprawnić działanie auta?

bmw
Autor: Jérémi Roy
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy właściciel auta chciałby, żeby maszyna jak najdłużej działała i nie ulegała awariom. Na nieszczęście nie zawsze mamy na to wpływ, jednakże możemy poczynić konkretne kroki, które zwiększą szanse na to, iż nasz pojazd będzie funkcjonował lepiej niż w dniu zakupu. Możemy bowiem pogrzebać trochę przy jego fabrycznych ograniczeniach i dostosować je w powyższy sposób, by w stu procentach spełniał nasze oczekiwania. O czym konkretnie mowa?

Modyfikujemy nasze auto wykorzystując różne metody

mercedes sls amg
Autor: Mercedes
W naszych czasach wszystko musi mieć największą moc. Każdy musi posiadać najlepsze osiągnięcia i być "naj" chociażby w jednej dziedzinie. Nawet, gdy dokonujemy zakupu ekstra auta to mamy świadomość, że możemy jeszcze trochę podkręcić jego możliwości. Z tego powodu wiele osób decyduje się na chip tuning. To sposób na poprawienie pracy silnika i to pod każdym względem.

Mechanicy samochodowi pomogą w przypadku awarii

żółty samochód z podniesioną maską
Autor: jeremyg3030
Źródło: http://www.flickr.com
Jesteśmy sami na drodze i samochód ulega awarii – co wtedy możemy zrobić? Jest sporo wyjść, ale podstawową zasadą jest nie wpadać w panikę. Dobrze jest mieć w komórce dodany kontakt do fachowca, który może udzielić nam pomocy w tym zakresie o każdej porze dnia i nocy.

Motocykle firmy Romet – jako odpowiednia proporcja wysokiej jakości, a także konkurencyjnej ceny

motocykl w terenie
Autor: Bryn Pinzgauer
Źródło: http://www.flickr.com
Motoryzacja jest bez cienia wątpliwości branżą, która zawsze wydawała się być domeną męską. Wynika to przede wszystkim z tego, że daje okazję ona na uwolnienie zbiorów adrenaliny poprzez przemieszczanie się z dużą prędkością, czego zwykle boją się zaś kobiety (chociaż nie zawsze).

Zamiłowanie do motoryzacji – pasja na całe życie. Czy odnosi się również do Ciebie? A może kogoś z Twoich bliskich?

motor Honda
Autor: driver Photographer
Źródło: http://www.flickr.com
Ludzie mają różne pasje. Z pewnością zresztą spostrzegasz to, obserwując swoich przyjaciół. Jedni lubią wyjazdy, inni literaturę, jeszcze inni nietypowe sporty. Skaczą ze spadochronem lub szaleją na desce windsurfingowej. W zasadzie nieistotne, co robimy w wolnych chwilach, istotne, by dawało nam to radość.

Dbanie o własny jednoślad napędzany silnikiem da nam satysfakcję i zapewni bezpieczną jazdę

motocykl na stopce
Autor: Chris
Źródło: http://www.flickr.com
Każda osoba posiadająca jakikolwiek rodzaj jednośladu napędzanego silnikiem z pewnością wie, że jazda po drogach prowadzących do różnych celów już sama w sobie jest niezwykle przyjemna, gdyż wiedzie przez różne krajobrazy i zapewnia wrażenia związane z szybkością, która wielu może uzależnić.

Złomowanie pojazdów - stosunkowo prosty sposób na wyeliminowanie balastu w formie bardzo starego auta

auta na złomowisku
Autor: superscheeli
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu ludzi ma spory problem z tym, by nadążyć za wszystkimi najnowszymi technologiami, które pojawiają się na rynku. Nie jest to dziwne, ponieważ postęp w dzisiejszym świecie jest niewyobrażalny błyskawiczny. W dodatku można go dostrzec w zasadzie we wszystkich możliwych dziedzinach – również w motoryzacji.