Syndicate content

motoryzacja

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co możemy dzisiaj zrobić z pojazdem który nie nadaje się do dalszego wykorzystywania?

samochód
Autor: Jody Roberts
Źródło: http://www.flickr.com
Duża część z nas dobrze wie, że motoryzacja to obiektywnie znacząca część naszej codzienności. Nikt z nas zapewne nie wyobraża sobie już chwili gdyby nagle samochody osobowe miały zostać wycofane z użytkowania. Pozwalają one w obiektywnie bezproblemowy sposób przemieszczać się z miejsca na miejsce, nie zostając przy tym w obojętnie jaki sposób uwarunkowanym od środków komunikacji miejskiej.

Rewolucja w sektorze paliwowym - bezpieczne dla środowiska rozwiązania podbijają rynek

tankowanie
Autor: Robert Couse-Baker
Źródło: http://www.flickr.com
Ochrona środowiska jest obecna w niemal każdej dziedzinie naszego życia. Są już ekologiczne kosmetyki,części garderoby,nasiona i nawozy,jak i lekarstwa. Teraz nastał czas na zmiany w placówkach wytwarzających samochody i sprzężone z nimi urządzenia. Samochody na energię elektryczną to wierzchołek góry lodowej. Coraz bardziej rozpowszechnione stają się też produkowane z glonów i innych mikroorganizmów biopaliwa napędzający nasze pojazdy, czy wykorzystywania do tego celu albo promieni słonecznych.

Jak zmienić wygląd auta

samochód
Autor: Alexander Nie
Źródło: http://www.flickr.com
Moda bezustannie ulega zmianom. To co jeszcze wczoraj cieszyło się popularnością, dziś odchodzi w zapomnienie. I nie odnosi się to wyłącznie do wybiegów mody. Tendencje zmieniają się w architekturze, sztuce, a nawet w motoryzacji.

Jak usprawnić działanie auta?

bmw
Autor: Jérémi Roy
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy posiadacz samochodu chce, żeby maszyna możliwie najdłużej działała i nie ulegała usterkom. Na nieszczęście nie zawsze możemy mieć na to wpływ, aczkolwiek możemy poczynić konkretne kroki, które zwiększą szanse na to, że nasz samochód będzie funkcjonował lepiej aniżeli w dniu zakupu. Można bowiem pogrzebać nieco przy jego fabrycznych ograniczeniach i dostosować je w przedstawiony sposób, aby w pełni spełniał nasze oczekiwania. O czym konkretnie mowa?

Modyfikujemy nasze auto wykorzystując różne metody

mercedes sls amg
Autor: Mercedes
W naszych czasach wszystko powinno mieć największą moc. Każdy powinien mieć najlepsze osiągnięcia i być "naj" chociażby w jednej dziedzinie. Nawet, gdy dokonujemy zakupu ekstra auta to jest w nas świadomość, że możemy jeszcze odrobinę podkręcić jego możliwości. Z tego powodu wiele osób decyduje się na chip tuning. To metoda na polepszenie pracy silnika i to pod każdym względem.

Mechanicy samochodowi pomogą w przypadku awarii

żółty samochód z podniesioną maską
Autor: jeremyg3030
Źródło: http://www.flickr.com
Jesteśmy sami na drodze i samochód ulega awarii – co w takiej sytuacji zrobić? Jest dużo wyjść, lecz najistotniejszą zasadą jest nie panikować. Dobrze jest mieć w komórce zapisany kontakt do fachowca, który może udzielić nam pomocy w takiej sytuacji o każdej porze dnia i nocy.

Motocykle firmy Romet – jako odpowiednia proporcja wysokiej jakości, a także konkurencyjnej ceny

motocykl w terenie
Autor: Bryn Pinzgauer
Źródło: http://www.flickr.com
Motoryzacja jest bez cienia wątpliwości branżą, która zawsze wydawała się być domeną męską. Wynika to przede wszystkim z tego, że daje okazję ona na uwolnienie zbiorów adrenaliny poprzez przemieszczanie się z dużą prędkością, czego zwykle boją się zaś kobiety (chociaż nie zawsze).

Zamiłowanie do motoryzacji – pasja na całe życie. Czy odnosi się również do Ciebie? A może kogoś z Twoich bliskich?

motor Honda
Autor: driver Photographer
Źródło: http://www.flickr.com
Ludzie mają różne zainteresowania. Na pewno zresztą zauważasz to, patrząc na swoich przyjaciół. Jedni lubią podróże, inni literaturę, jeszcze kolejni oryginalne sporty. Skaczą ze spadochronem czy szaleją na desce windsurfingowej. Tak naprawdę nieistotne, co robimy w wolnych chwilach, ważne, by dawało nam to szczęście.

Dbanie o własny jednoślad napędzany silnikiem da nam satysfakcję i zapewni bezpieczną jazdę

motocykl na stopce
Autor: Chris
Źródło: http://www.flickr.com
Każda osoba posiadająca jakikolwiek rodzaj jednośladu napędzanego silnikiem z pewnością wie, że jazda po drogach prowadzących do różnych celów już sama w sobie jest niezwykle przyjemna, gdyż wiedzie przez różne krajobrazy i zapewnia wrażenia związane z szybkością, która wielu może uzależnić.

Złomowanie pojazdów - stosunkowo prosty sposób na wyeliminowanie balastu w formie bardzo starego auta

auta na złomowisku
Autor: superscheeli
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu ludzi ma spory problem z tym, by nadążyć za wszystkimi najnowszymi technologiami, które pojawiają się na rynku. Nie jest to dziwne, ponieważ postęp w dzisiejszym świecie jest niewyobrażalny błyskawiczny. W dodatku można go dostrzec w zasadzie we wszystkich możliwych dziedzinach – również w motoryzacji.