Syndicate content

restauracja

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Planujesz zorganizować szkolenie lub konferencję? Postaw przede wszystkim na świetny obiekt!

konferencja firmowa
Autor: Army Medicine
Źródło: http://www.flickr.com
Na chwilę obecną coraz więcej firm robi naprawdę wiele, aby ich pracownicy mogli wykonywać pracę na naprawdę wysokim poziomie. Motywują pracowników rewelacyjnymi zarobkami, ale w zamian oczekują zobowiązania do poszerzania posiadanej wiedzy i umiejętności. Wiele firm nie tylko wysyła swoich pracowników na mające charakter zewnętrzny szkolenia lub konferencje, ale stawia także na samodzielną organizację tego typu wydarzeń.

Rozkręcić lokal i mieć obawy, że formalności zniszczą cały entuzjazm

faktury papierowe
Autor: Savoir-faire Linux
Źródło: http://www.flickr.com
Śliczna pogoda kusi do wpadania na niespotykane pomysły. To właśnie najczęściej pod wpływem chwili albo doświadczania pamiętnych sytuacji, ludzie podejmują najważniejsze decyzje w swoim życiu. Należy również dodać, iż wielokrotnie ich nie żałują.

Uruchomić knajpę i mieć obawy, iż procedury zrujnują cały entuzjazm

własna restauracja
Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com
Cudowna pogoda nakłania do wpadania na niezwykłe pomysły. To właśnie najczęściej pod wpływem chwili bądź doświadczania niezacieralnych sytuacji, ludzie podejmują istotne decyzje w swoim życiu. Przystoi także dodać, iż nie rzadko ich nie żałują.

Oryginalny pomysł na podarek w postaci talerzy kwadratowych.

kwadratowe talerze
Autor: Anna
Źródło: http://www.flickr.com
Nie masz idei na upominek dla znajomych, jacy dopiero co wprowadzili się do swojego innego domu? My doradzimy Ci co wybrać i jak zapobiec przed tzw niechcianym podarkiem. Bez wątpliwości, dozwolone jest zakupić jakąś drobnostkę. Tymczasem warto się troszkę bardziej zastanowić i postarać.

Karta dań restauracji

menu
Autor: Paulo Ordoveza
Źródło: http://www.flickr.com
W banalny sposób możemy sprawdzić, na jakim poziomie jest restauracja, do której wchodzimy. Nie tylko strojem obsługi, czystość sali i ogólne zaaranżowanie miejsca warto spojrzeć na stan karcie dań. To parę kartek jest w stanie pokazać nam prawdziwą twarz restauracji. Karty menu restauracji muszą być czyste i wyglądać jakby korzystano ich od niedawna. Jeśli ich stan pozostawia wiele do życzenia lepiej po prostu z takiego miejsca wyjść. Sam restauracji jak i jego karta menu to pierwsze, co, która musi zachęcać do kosztowania posiłku w danym miejscu.

Przyjęcia okolicznościowe we Wrocławiu

Większość z nas przynajmniej parę razy w życiu stoi przed koniecznością zorganizowania jakiejś imprezy okolicznościowej. Przygotowujemy przyjęcie weselne, chrzciny, komunię dla dziecka, czasami dostajemy polecenie by zorganizować służbowy bankiet. Jest tego dużo, więc przydaje się wiedzieć jak to zrobić. Istnieją tak właściwie dwa wyjścia.